اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی کیش

کیش

اسکله تفریحی کیش

22
Few Clouds

در همه‌ی فصل‌ها بازار سفر به کیش داغ است؛ مقصدِ سفری که هم برای خرید و گشت‌وگذار مناسب است و هم برای رسیدن به سکوت و آرامش. یکی از دیدنی‌های جزیره که همه‌ی گردشگران به آن سر می‌زنند، اسکله تفریحی کیش است.

اگر تا آخر بلوار دریا بروید، تابلوی اسکله بزرگ تفریحی کیش را خواهید دید. از اسکله تا بازار وِنوس، حدود ۱۰ دقیقه پیاده‌روی دارید و تا بولینگ مریم ۸ دقیقه قدم‌زنان فاصله است. اسکله کیش را در سال ۱۳۸۵ ساختند و به‌ مرور آن‌ را توسعه دادند و اکنون به مرکز تفریحات کیش تبدیل شده است.

در این‌جا همه چیز برای چند ساعت تفریح و سرگرمی فراهم است. می‌توانید قایق کف‌شیشه‌ای اجاره کنید و یکی از دلچسب‌ترین خاطره‌های سفر به جزیره را بسازید. گردش با قایق پدالی، قایق پارویی یا سه‌چرخه‌ی آبی گزینه‌های بعدی هستند که سن ‌و سال نمی‌شناسد.

اگر اهل قایق‌سواری نیستید، می‌توانید ماهیگیری را تجربه کنید. گردشگران زیادی به اسکله می‌آیند تا ماهی بگیرند یا ماهیگیران را تماشا کنند. البته در اسکله محل ویژه‌ای برای ماهیگیری مشخص شده است و کار به صورت حرفه‌ای دنبال می‌شود!

از مزایای اسکله کیش این است که اگر هر سرگرمی را نپسندید، تفریح دیگری برای شما وجود دارد. غواصی از آن کارهایی‌ است که همیشه امکانش فراهم نیست. اما در این جزیره می‌توان بدون این‌که مهارت خاصی داشت، زیر آب‌های خلیج‌فارس غواصی کرد و از زندگی زیر آب سر در آورد.

بعضی از گردشگران به دنبال تجربه‌های هیجان‌انگیزتر هستند، مثل سوار شدن جت اسکی یا فلای‌بورد. فلای‌بورد همان پرواز روی آب آن هم بدون بال است! هیجان‌انگیز و متفاوت...

اما گاهی در سفر به آرامش بیشتر از هر چیزی نیاز داریم. در این صورت می‌توان روی اسکله تفریحی قدم زد، یا گوشه‌ای به تماشای لاک‌پشت‌ها، ماهی‌ها یا مرغان دریایی نشست. تماشای طلوع یا غروب آفتاب در کنار اسکله تفریحی کیش هرگز از ذهن پاک نمی‌شود.

درست کنار اسکله، می‌توانید دوچرخه‌ای کرایه کنید و گردش در مسیر دوچرخه‌سواری کیش را هم تجربه کنید. این مسیر از کنار ساحل می‌گذرد و باصفا و به‌یادماندنی‌ است.

سرزدن به اسکله تفریحی کیش رایگان است، اما برای استفاده از امکانات آن به صورت جداگانه باید وجه پرداخت کنید.


افزودن دیدگاه جدید