حریم شخصی

سیاست حفظ حریم شخصی كاربران برای تمامی بازدیدکنندگان وب سایت "ویزیت ایران" اعمال می‌شود. هدف "ویزیت ایران" معرفی فرهنگ، هنر، صنایع دستی و جاذبه‌های گردشگری ایران است.


اطلاعات شخصی هر فرد، حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. از این رو، حفاظت بیشتر از حقوق افراد در فضای مجازی، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف، آگاه ساختن کاربران درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از وب سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد.

اطلاعات جمع‌آوری شده، تنها برای منظورهای خاص خود به کار برده می‌شود تا کیفیت خدمات و محتوای "ویزیت ایران" را بهبود بخشیده و بر تجربیات کاربران در حین بازدید از آن بیافزاید. "ویزیت ایران" هیچ یک از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ دیگری در میان نخواهد گذاشت.

"ویزیت ایران" جهت جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف "Cookie" (کوکی) استفاده می‌کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است، که معمولاً بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه موقت رایانه شما از جانب سرور نوشته می‌شود. از آنجایی که کوکی فاقد هرگونه داده‌ای جهت اجرای فرامین و کدهای رایانه‌ای است، ناقل ویروس‌های کامپیوتری نبوده و نمی‌تواند رایانه شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی به کار گرفته شده در این وب سایت، قابلیت کشف و ثبت نشانی رایانامه شما را ندارد. "ویزیت ایران" از کوکی جهت ثبت نشانی IP شما در بخشهای مختلف سایت استفاده می‌کند؛ ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرور و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که مطلبی را در هر قسمت از سایت ارسال می‌کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات،‏خارج از کنترل ما موجب سوءاستفاده‌ احتمالی و ارسال پیام‌های ناخواسته از سوی دیگران شود.

این وب سایت حاوی پیوندهایی با دیگر وب سایت‌های موجود می‌باشد. بدیهی است که "ویزیت ایران" مسئول محتوا و یا نحوه‌ استفاده‌ کاربران از این وب سایت‌ها نخواهد بود.

شرایط فوق، از تاریخ 23 دی‌ماه 1397 به اجرا گذاشته شده است. "ویزیت ایران" این حق را برای خود محفوظ می داند که در هر زمان، شرایط اشاره شده در این متن را تغییر دهد. بدیهی است چنین تغییراتی عندالزوم به اطلاع خواهد رسید.

 


افزودن دیدگاه جدید