رفتن به محتوای اصلی
مجتمع آب‌درماني سبلان

مجتمع آب‌درماني سبلان

سرعین

مجتمع آب‌درماني سبلان

0
کمی ابری

کمی ابری

12°c

33%

06:10

17:10

مجتمع آب‌درماني سبلان يكي از كم‌نظيرترين آب‌درماني‌ها در سطح خاورميانه و آسيا مي‌باشد. اي مجتمع با زيربناي 7200 مترمربع در زميني به مساحت 5/2 هكتار، در دو طبقه احداث و در سال 1375 به بهره‌برداري رسيد. و سپس در سال 1383 به صورت كامل بازسازي و توسعه يافت. احداث پارك و فضاي سبز، با احداث پاركينگ‌هايي در شمال و جنوب مجتمع، وجود فروشگاه‌هاي لوازم آرايشي و بهداشتي در محوطه بيرون و داخلي از جمله امكانات و اقداماتي است كه در ساخت اين مجتمع در جهت رفاه حال گردشگران در نظر گرفته شده است. اين مجتمع در طول سال آماده سرويس‌دهي و پذيرايي از علاقه‌مندان مظاهر طبيعت با امكانات مدرن مي‌باشد.اين مجتمع همچون نگيني در سطح داخلي شهر جاذبه خاص به اين شهر بخشيده است به طوري كه با افتتاح اين مجتمع آب‌درماني علاوه بر آنكه به تعداد گردشگران و مسافرين داخلي و خارجي افزوده شده است باعث رضايت اكثر استفاده‌كنندگان از خدمات اين مجتمع شده است و از ديگر مزاياي اين مجتمع اين است كه خانم‌ها و آقايان در دو سالن مجزا هم‌زمان مي‌توانند از مجتمع استفاده نمايند اين مجتمع داراي امكانات رفاهي به شرح ذيل مي‌باشد:
استخر سرپوشيده 3 واحد، وان‌هاي انفرادي، جكوزي، سوناي خشك و بخار، نمازخانه بانوان و آقايان، رستوران و كافي‌شاپ و فروشگاه‌هاي لوازم بهداشتي و آرايشي، رختكن و كفشداري قفل‌دار، سالن پزشكي با امكانات و دستگاه‌هاي فيزيوتراپي اين مجتمع براي هر سانس مي‌تواند 400 نفر براي آقايان و 200 نفر براي خانم‌ها سرويس دهد.
مجموعه فرهنگي، توريستي و ورزشي آلوارس بزرگترين پيست اسكي از لحاظ وسعت در ايران مي‌باشد. اين پيست اسكي در فاصله 12 كيلومتري روستاي الوارس و 23 كيلومتري سرعين قرار دارد.
 


افزودن دیدگاه جدید

درباره نحوه ثبت دیدگاه

نمایش ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • تارنماها و رایانامه‌ها به طور خودکار به لینک تیدیل می‌شوند.